אירועים

טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

איפטר ירושלמי: שבועיים של חגיגת קולינריה >>> מוזיקה >>> סיורים >>> ומפגש בין תרבותי!

27/05 | 8:00

₪85

אנחנו שמחים להזמין אתכם ל״איפטר ירושלמי״! פסטיבל בין דתי שחוגג את חודש רמאדן ומפגיש אנשים מכל העמים לארוחת האיפטר (שבירת צום הרמאדן) במזרח ומערב ירושלים: אירוח וארוחות משותפות, ריקודים סוּפים ומופעי רמאדן, סיורי "איפטר מבפנים" ועוד!

במהלך חודש הרמאדן, יתקיים לראשונה פסטיבל "איפטר ירושלמי" למשפחות ירושלמיות במזרח ומערב העיר כאחד. בכל אחד מימי הפסטיבל, קהילות, ארגונים ומשפחות מרחבי העיר, יפתחו את שעריהן לאורחים מבחוץ, לסיורים, טעימות של תרבות, קולינריה, ריקודים ועוד. הפסטיבל נועד לחשוף לציבור הרחב את חודש הרמאדן על משמעויותיו השונות, תוך הכרת סממניו וערכיו, בדרך של הנאה, היכרות ולמידה.

הרגעים שלאחר השקיעה במהלך חודש הרמאדן הם בעלי מאפיינים משפחתיים וקהילתיים. הם נחגגים באווירה של קדושה, אחווה ושמחה, וכן באירועי תרבות שונים עד שעות הלילה המאוחרות. איפטר ירושלמי, הוא שיתוף פעולה בין ימקא הבינלאומית ירושלים, עמותת כולנא ירושלים, קהילה ארצישראלית בירושלים, תג מאיר, חגים מבפנים ו- Kids4Peace בתמיכה של הקרן לירושלים וקרן ליכטאג.

 

איפטר מבפנים

תאריך: 27.5.2018 – 6.6.2018
שעה: 17:30-21:00
מקום: ימקא הבינלאומית ירושלים

אנחנו מזמינים אתכם למסגרת סיורים מרתקת בשכונות ומפגשי אירוח בבתים של משפחות מוסלמיות, במטרה לשמוע ולחוות את מנהגי חג האיפטר, באופן ישיר ובלתי אמצעי. הסיורים מתקיימים בשיתוף "חגים מבפנים"

אירועים באיפטר מבפנים:

  • מו טהאן הוא הבעלים של מסעדה טרנדית נחשבת בשייח ג'ראח- Sarwa Street Kitchen. המסעדה מציעה תפריט מסורתי בעיצוב חדשני ומודרני. בסדנא נפגוש את מו שילמד אותנו כיצד להכין ממתקי רמדאן מיוחדים תוך כדי שיחה מרתקת.

מחיר רגיל- 50 ש"ח, מחיר סטודנטים- 25 ש"ח

פרטים

תאריך:
27/05
זמן:
8:00
עלות
₪85
אירוע קטגוריות:
, ,
אירוע תגיות:
,
אתר
http://ymca.org.il/iftar-landing-page/?lang=he

Other

אזור
ירושלים
קישור לטופס הרשמה (אם יש)
http://ymca.org.il/iftar-landing-page/?lang=he
קישור לאירוע בפייסבוק (אם יש)
https://www.facebook.com/events/1962555064058463/
מארגן
איפטר ירושלמי, הוא שיתוף פעולה בין ימקא הבינלאומית ירושלים, עמותת כולנא ירושלים, קהילה ארצישראלית בירושלים, תג מאיר, חגים מבפנים ו- Kids4Peace בתמיכה של הקרן לירושלים וקרן ליכטאג.
מיקום
ימקא הבינלאומית ירושלים www.ymca.org.il
Share This