שיתופים – אסטרטגיות להשפעה חברתית

שיתופים – אסטרטגיות להשפעה חברתית

סוג הארגון: תוכניות

תאור כללי:

המומחיות שלנו היא בפיתוח והובלה של מגוון פלטפורמות לשיתופי פעולה ולשיח בין מגזרי בו מעורבים בכירים במשרדי הממשלה, מנכ"לים חברתיים, פילנתרופים המעורבים בעשייה החברתית וראשי המגזר העסקי. הניסיון המקצועי הרב שנצבר אצלנו מאפשר לנו להפוך תהליך מורכב למדויק ומכוון מטרה. ההיכרות העמוקה שלנו עם שלושת המגזרים מאפשרת לנו ליצור שיח משותף אפקטיבי, ולרתום את הגורמים החיוניים למסע מוצלח בדרך להשגת המטרה.
צוות שיתופים מפתח ומוביל אסטרטגיות להשפעה חברתית, המבוססות על מתודות ברורות, מדידות ומוכחות ליצירת שינוי: העשייה שלנו מתבססת על פיתוח נרחב של ידע מקצועי ויישומי חדשני, אשר הופך את שיתופים לא רק לגורם מוביל בניהול תהליכי שיתוף ושיח אלא גם לגורם מייעץ ולמקור ללמידה עבור אחרים המובילים מהלכים להשפעה חברתית משותפת בישראל.

מטרות וחזון:

אנו בשיתופים מאמינים שכדי לייצר שינוי חברתי משמעותי בחברה, יש צורך לרתום את שלושת המגזרים (ממשלה, מגזר עסקי ומגזר חברתי) לפעול יחד למען מטרה משותפת ולספק להם את הכלים המקצועיים הנדרשים לשם כך.
אנו שואפים לחולל שינוי תודעתי עמוק בקרב בכירים מקבלי החלטות ובעלי השפעה ולהניע אותם לעבור מתפיסה של Ego-System על פיה כל ארגון פועל לבדו להשגת מטרותיו, לתפיסה של Eco-System על פיה ארגונים משלושת המגזרים פועלים במשותף בכדי לשנות מציאות חברתית.

כיצד מתקשר לחיים משותפים?

ארגון "שיתופים" הוקם בשנת 2006 על ידי פילנתרופים ויזמים חברתיים מישראל, מאירופה ומארצות הברית. הארגון קם מתוך חזון משותף של יצירת חברה אזרחית, פלורליסטית ויוזמת, שתיצור שיח המחבר בין ארגונים חברתיים, משרדים ממשלתיים ופילנתרופים בישראל.