במוצאי שבת ה 27/5 נתאחד- אזרחים, ארגונים ומפלגות- להפגנה בכיכר רבין וממנה נצא בקריאה חדה וברורה: כן לתקווה – לא לפחד, כן לשתי מדינות – לא למדינה אחת דו לאומית, כן לשלום – לא למלחמות, כן לעתיד טוב יותר לישראל – לא לסיפוח ולהמשך השליטה על מיליוני פלסטינים בגדה.

כבר יותר מדי זמן שלא יצאנו לרחובות בהמונינו כדי למחות על היעדר התקווה שמציעה לנו ממשלת הימין. יותר מדי זמן שהבלגנו על הכיבוש, האלימות, והגזענות. יותר מדי זמן שנתנו לחבורה קיצונית ושיכורת כוח להתפרע, להפיץ שנאה ולהסית נגד הציבור הערבי, נגד התקשורת החופשית, נגד בתי המשפט ונגד כל מי שמעז להשמיע ביקורת נגד הממשלה.

50 שנים של שליטה על עם שלם, 50 שנים של המתנה לעתיד טוב יותר, 50 שנים מאז ניצחון גדול שהפך לצרה צרורה, שהחריב כל חלקה טובה, שעשבי הפרא מהלכים אימים על הממשלה. כל זה חייב להיפסק! הגיע הזמן לחזור אל הרחוב, ולזעוק בקול גדול: עד כאן!
הפעם כולנו חייבים להתייצב בכיכר. שתפו, הזמינו חברים וביחד נזכיר לעצמנו ולממשלה שיש בישראל מחנה גדול חי ובועט שלא מתכוון לוותר על התקווה!

הארגונים השותפים להפגנה: שלום עכשיו, מפלגת העבודה, מפלגת מרצ, יוזמת ז'נבה, צעירי העבודה, צעירי מרצ, מחזקים, הקרן החדשה לישראל ועוד.

***
להסעות ואוטובוסים מכל הארץ הירשמו כאן בלינק: http://nirshamim.activetrail.biz/hasaot
**
להצטרפות לצוות שטח ועזרה בהפצה וקידום ההפגנה לחצו: http://nirshamim.activetrail.biz/2s1h
*
לשאלות ובירורים שלחו מייל: yotam@peacenow.org.il
**שתפו את העמוד על הקיר ועזרו לנו לפרסם את ההפגנה**