שמים להזמין לחשיפה חגיגית של ההצגה החדשה, "לרעך כמוך".

ההצגה עוסקת בדעות קדומות וגזענות ומשקפת את המציאות המורכבת בחברה הישראלית. ההצגה אקטיביסטית וזועקת מתוכה את הצורך לקום ולעשות שינוי.

המופע "לרעך כמוך" הוא מעין שיעור בנושא מגילת זכויות האדם של האו"ם ההופך למסע של מורה עם תלמידיו- מסע בין תופעות של חדשנות, התנשאות ואפליה. המסע מדלק בין סיפורים חדשותיים מאירועי הסיטוריים, נאומים נלהבים ומפגשים מצחיקים.

הדמויות רבות ומגוונות. אתיופים ורוסים, אשכנזים ומזרחים, שחורים ולבנים, יהודים וערבים, דתיים וחילוניים….כולם באים לידי ביטוי . החשש מן האחר מוליד פחד שמוליד שנאה שמולידה אלימות. הכאב והאבדן עשויים להאיר מחדש את הציווי העתיק והמוכר "ואהבת לרעך כמוך".

הפרויקט נולד מתוך עבודה של היוצרות עם בני נוער, ועבור בני נוער. היוצרות הן נשות חינוך היוצרות תיאטרון עצמאי. הן עיבדו את ההצגה בשיתוף שחקנים מקצועיים. ההצגה אמורה לשמש ככלי חינוכי חווייתי במטרה לעודד את המודעות לנושא בכל המעגלים האזרחיים. הפרויקט משתלב במערך החינוך הערכי ומעודד חינוך לסובלנות וקבלת האחר בצורה חווייתית ומעוררת דיון.

אם ברצונכם להגיע רק הרישמו דרך המייל המופיע כאן alma.weich@gmail.com, ההצגה מתקיימת במוצ"ש 5/11/2016 בשעה 20:00 תיאטרון "תמונע", רחוב שונצינו 8, תל אביב. טלפון לפרטים נוספים אצל הבמאיות נוגה אלקין-אפרת ואלמה וייך-חושן 0544566090

%d7%95%d7%90%d7%94%d7%91%d7%aa-%d7%9c%d7%a8%d7%a2%d7%9a