לכבוד השקת הבלוג, התראיינתי לרדיו. התחברו דרך הקישור כאן- לתוכנית הבוקר "כאן גרים בכיף" – משדרים דו-קיום עם יואב איתיאל, אנחנו באייטם השני מהדקה 10:30, כל התוכנית וכל האייטמים מרתקים. שעה של חשיפה מצויינת לעשייה למען חיים משותפים. הזמרת מייסה דאו שרה – תענוג לאוזניים ואיזה אישיות כובשת היא האייטם המסכם את התוכנית. דרך הבלוג פה, נחשף יואב איתיאל, לאירוע שקיימו אתמול "מונא- חלל לשינוי" וכך יחד איתי עלתה גם מדלן נסאווי לספר על עבודתה במונא ועל האירוע שהיה אתמול. פנל יזמים ששוחחו על יזמים צעירים שהציגו את היזמויות שלהם לאחר שעברו תהליך במונא עם מנטורים להפוך את הרעיון שלהם מרעיון ליישום. זאת היתה רק תוכנית אחת מבין רבות שמוביל אסף ברימר, היזם והמנכ"ל של המקום. עוד על מונא ניתן לקרוא בדף הארגונים. אז אם אתם ארגון וקראתם והוספתם עצמכם למאגר הארגונים באתר וגם יש לכם אירוע מרתק שיעניין את הרדיו. אנא צרו קשר וספרו לי על כך כי כאן המקום שלכם להתחבר ולהשפיע.

ושוב עוד פינה שלי השתתפה בתוכנית הרדיו הפעם בנושא "מטבחנא" על מסעדת פופ – אפ שהגיעה להתארח במתחם שרונה לשבוע שלם. את הפקת המסעדה לקחו על עצמם עמותת שפים לשלום. והיה טעים ומדהים. וכך נאמר בתוכנית הרדיו 95.5 אש , הבלוגרית שלנו קרן קטקו איילי מהבלוג חיים משותפים המליצה לנו לבדוק את מיזם 'מיטבחנה' בשרונה, ושלחה אותנו לשוחח עם ירון וינקלר- שף שהוביל את המיזם בשרונה ואת השף קבורק אל עמיאן מייסד שפים למען השלום ויו"ר העמותה. הנה ראו בקישור לעוד תוכנית שהתקיימה פה מדקה 35.5 .

גם הפעם פינה שלי בתוכנית רדיו והפעם בנושא מביטות בעיניים – מייצג של נשים המביטות בעיניים. דברו על כך גל מוּן ציפורי אליחי וMahagneh Faisal

עוד יום שישי ב – 2/9/16 תוכנית "כאן גרים בכיף" ובה אייטם מתוך הבלוג שלי משחקים לשלום לקראת פתיחת שנת הלימודים והתראיין אורי משעול. האזינו, הפיצו את הבשורה החיפאית, שתפו!
כאן גרים בכיף 02.09.16 by Radio Haifa – רדיו חיפה on #SoundCloud
https://soundcloud.com/1075fm/020916a

עוד תוכנית רדיו מוצלחת במיוחד וקשורה גם לאירועי סוכות ובכלל. מוסיקה מעולה. ותוכנית משובחת: הנה קישור פה: