סדנת אמנויות הבמה לילדים ונוער תיאטרון אלמינא, נמל יפו

בואו להנות ולהתנסות בסדנה יוצאת דופן שתסחוף אתכם אל תוך עולם אמנויות הבמה… תיאטרון אלמינא מזמין אתכם לחוויה שבה ניתן ליצירתיות שבנו לפרוח, לצחוק שלנו לצאת, לגוף שלנו להשתחרר ולדמיון שלנו להתפתח

מה בסדנה? התנסות חווייתית בתחומים שונים של אמנויות הבמה תיאטרון, שירה, תנועה, צילום ויצירה

למי מיועדת הסדנה? ילדים בגילאי 12-10

מתי ואיפה? 16:00-18:00 בימי א' בתיאטרון אלמינא בנמל יפו – חניה חינם בחניון הנמל

התאריכים: 11.6 4.6 28.5 21.5

מחיר: 140 ₪ לכל ארבעת המפגשים כולל שתייה וכיבוד קל

מי ינחה את הסדנאות? שרון קרוק – שחקנית ומנחת סדנאות אימפרוביזציה מאי שביטה – מנחת קבוצות, עורכת דין ומגשרת אמנים אורחים – נורמן עיסא- שחקן ובמאי, גדעונה רז- שחקנית ומחזאית, דנה דבורין- במאית, ומוזיקאים ואנשי יצירה מהתעשייה.

פרטים והרשמה : מאי mai.shbeta@gmail.com  – 052-3089291 

חזון עמותת אלמינא היא ארגון לשינוי חברתי וחינוכי, דרך יצירה באומנות וחוויה תיאטרונית משותפת, עם דגש על אוכלוסיית ילדים ונוער. הארגון מאמין שדרך יצירת מפגש "אחר" עם ה"אחר", היכרות ממשית ולמידה דרך חוויה משותפת, יתגשם החזון של קירוב לבבות. קבלה הדדית, חופשית מהטיות ודעות קדומות היא בעלת סיכוי לשינוי תודעה. אלמינא הוא הארגון היחידי בארץ המציע תיאטרון רב-תרבותי לילדים ונוער בישראל!

רציונאל הפרויקט הסדנה הייחודית: באמצעות הכלים האומנותיים הנלמדים בסדנא, יתאפשר לכל משתתף להביא את הסיפור שלו ולהתעצם במישור האישי והקבצותי. בסוף הפרוייקט נציג ונשתף את היצירות המשותפות במופע פתוח לקרובי המשתתפים ולקהל הרחב. דרך תהליך זה נעצים ונקרב את הקהילה כולה ונחזק את הקשר בין האנשים מקבוצות האוכלוסייה השונות. עוד יזכו משתתפי הסדנא מכך שחלק מהתהליכים יתועדו לסרט דוקומנטרי.

מטרות מטרת על של הסדנא

  • פיתוח מחויבות לסובלנות, לחיים משותפים ולמניעת גזענות בקרב האוכלוסייה בישראל עם דגש על אוכלוסיית הילדים והנוער, באמצעות כלים ייחודיים של תאטרון ואמנות.

  • פיתוח ועידוד הקיום המשותף הרב-תרבותי בין קבוצת הרוב למיעוטים מגילאים צעירים, דרך חוויה משמעותית אשר בכוחה לתווך ולגשר ולאפשר דיאלוג.  

  • חיזוק ערכים הומניסטיים של אכפתיות, אמפתיה וכבוד האדם באמצעות למידת תוכן אמנותי, טקסטים השואבים השראה מרב-התרבותיות בישראל ומתהליכים אשר מתרחשים בה.