קול קורא למנהיגות ומובילי עמותות בירושלים:
אם אתם צריכים עזרה במשהו טכנולוגי – עיצוב חדש לאתר, שימוש במענק Google adwords, התקנה של CRM, פיתוח אפליקציה קטנה שתחסוך לכם הרבה זמן – יש מצב שאנחנו יכולים לעזור.

מזמינים אתכם להגיש מועמדות ל- HackJLM: Jerusalem's Social Hackathon, האקאתון שמזמין את חברי קהילת ההיטק בירושלים להתנדב ולעזור לכם, לטובת הציבור.

(הערה: ההאקתון מתקיים ביום חמישי הקרוב, אבל חלק מהמשתתפים בו הביעו נכונות להמשיך ולהתנדב לאורך זמן. אז שווה להגיש מועמדות וליצור קשר למרות לוח הזמנים הצפוף. מ.א.)

**
כשהיינו צריכים עזרה בכמה פרויקטים של Made in JLM (ע״ר) לטובת קהילת ההיטק בעיר, החלטנו להקים אירוע קטן. ראינו שמגיעים אנשים רציניים מאוד, יותר מחצי ביקשו אירועים נוספים, ושמענו מהרבה מכם שגם אתם הייתם רוצים להיות מסוגלים להרים אירוע כזה, אבל לכם אין את הגישה שיש לנו לקהל הזה —

אז החלטנו בשיתוף עם הסדנא לידע ציבורי Siftech, fresh.fund ו- PresenTense Israel לפתוח את סדרת האירועים לכל עמותה שצריכה עזרה ורוצה להציע פרויקטים – וכך לתת גם מבחר יותר מענין למפתחים, למעצבים, ולמשווקים שיצטרפו.

בזכות Leichtag Foundation, רוח חדשה, וחברות הייטק שאנחנו לאט לאט יוצרים איתם קשר, יש לנו גם קצת תקציב כדי לתמוך עבורכן בתוכנות שעולות כסף – אם זה שרתים לאתר, או אפליקציה שעוזרת לכם לחסוך זמן בתשלומים, ניהול משרד או כל דבר אחר. אם כסף זה המחסום לייעול שלכם – נמצא ביחד דרך לעבור אותו.
**

חשוב לנו לא לבזבז את הזמן שלכם ושל המתנדבים בפרויקטים שלא יצאו לפועל, ולכןOrly Izhaki התותחית, מנכ״לית ומייסדת הסטארטאפ WiseStamp התנדבה ליצור קשר עם העמותות שיגישו מועמדות ותימצאנה מתאימות, וללוות אתכם כדי לגבש פרויקטים מתאים. כמו כן יהיה אפשר להיפגש עם אורלי ליעוץ אסטרטגי ועסקי לעמותה במהלך המפגשים.

מוזמנים להירשם ולשתף עם עמותות אחרות.

טופס הרשמה: http://goo.gl/forms/iNGq4qg44SKX0TFh1