והקשר לחיים משותפים Socialize

הקיץ החם והשהות הממושכת עם הילדים שהם שמחה כמובן :), מזכירה לנו שגם לנו מתחשק להיות עם החברים המבוגרים שלנו. ואם אפשר שיהיה גם מוסיקה, fun, וגם מעורר אינטלקטואלית. פה נכנסת קרן ליטני, שהכרתי כבר באירוע הראשון אצל ינקי מרגלית בחצר, עליו כתבתי בפוסט הראשון, לאירוע הזה הגיעו אנשים מעוררי השראה וגם נציגים בכירים מארגונים רבים העוסקים בחיים משותפים. האירוע הצליח לעורר השראה ברבים. אני לדוג' מיד אחריו החלתי בתכנון פתיחת הבלוג הזה… קרן ליטני, לקחה על עצמה להפיק אירוע שני שגם עליו כתבתי ובו הרבה תמונות טובות של שאנן סטריט, אחינועם ניני , נורמן עיסא, גדעונה רז, דנה דבורין וכמובן חברי גרעין במדבר שכבשו את הערב וגם על המסע המרתק שלהם כתבתי. קרן ליטני התאהבה והחליטה לחבר, כי אצלנו בעיקר מחברים…, את החברים שעוסקים בחיים משותפים לעסק החברתי שהיא הקימה – "סושלייז"

וכך יצרה את המפגש יוצא הדופן ביום חמישי ה- 25/8 בפאפאיתו, בסלמה 29, תל אביב, משעה 19:00 עד 22:00 . אז תתארגנו על בייביסטר לילדים ותגיעו. האירוע ללא מטרות רווח והכניסה בתשלום סימלי בכדי לכסות את הוצאות האירוח.
אז פשוט תבואו, תבואו פשוט. כאן הקישור לרכישת כרטיסים –

להרשמה בקישור פה:

With my babies

קרן ליטני ובנותיה

אז מה יהיה בערב סלון החברתי של סושלייז הקשור לחיים משותפים?

יהיה הרצאות על הפסיכולוגיה של החיים המשותפים, למה זה כדאי לנו? וגם על חדשנות טכנולוגית ומדע בשילוב מופעים של המוזיקאים שאתם חייבים להכיר!

מחקר פורץ הדרך של עירן הלפרין, דיקאן ביה"ס לפסיכולוגיה בבינתחומי, עושה שימוש בתיאוריות פסיכולוגיות ופוליטיות על מנת לחקור היבטים שונים של סכסוכים בין קבוצות. המחקר בוחן את התפקיד של רגשות והסדרת רגשות בקביעת עמדות פוליטיות של אנשים באשר לתהליכי שלום, שוויון בין קבוצות, מלחמה, אפליה ועוד. עירן מאמין גדול בתהליכים שמגיעים מהעם ועוברים להנהגה, כמו גם ביכולת של אנשים וקבוצות לחולל שינוי חברתי.

עירן-הלפרין

פרופ' עירן הלפרין

לאור בקשות הקהל הרבות, המוזיקאי באסאם בירומי והלהקה שלו, יעלו במופע מהדיסק החדש וישברו לכם את הלב במוזיקת אינדי פופ בערבית ובעברית!

בסאם בירומי

בסאם בירומי

בשביל המוזיקאי רועי מולה, דו קיום זו לא סיסמא אלה הם החיים עצמם, את החיים שלו הוא מעביר בזוגיות עם הדוגמנית והשורדת הודא נקאש. מולה יעלה וירהיב עם שירים מהדיסק הראשון והשני.

a

רועי מולה

גם קרן ליטני עצמה תרצה בנושא בינה מלאכותית.

11034902_892566507466089_2503918620291103962_o

האירוע ללא מטרות רווח והכניסה בתשלום סימלי בכדי לכסות את הוצאות האירוח.
אז פשוט תבואו, תבואו פשוט. כאן הקישור לרכישת כרטיסים בתשלום סמלי –

אם עוד לא נרשמתם עד עתה, הרשמו פה על ידי לחיצה על הבאנר של האירוע

סויישלס קרן ליטאני

קצת פרטים על העסק חברתי – סושלייז

סושלייז מפתחת פורמטים ייחודיים לכנסים מקצועיים. ליטני יסדה את החברה ב 2012 ומאז יזמה והפיקה עשרות כנסים, סדנאות ופסטיבלים בנושאים מגוונים הקשורים לחדשנות טכנולוגית, כלכלה וחברה. היא עצמה מרצה בפורומים עסקיים ובכנסים בארץ ובעולם. רבת פעלים קרן ליטני, היא גם מייעצת ומלווה סטארטאפים ויזמים בנושאים של אסטרטגיה ושיווק ומייעצת לארגונים בנושאים שונים של חדשנות טכנולוגית, שיווק וניהול לקוחות מתקדם. והנה הלינק לאתר של סושלייז www.socialbusiness.co.il

Keren Litani with Yoav Shoham

קרן ליטני עם יואב שוהם פרופסור למערכות מידע בסטנפורד

w dan

עוד אירוע של סושלייז עם פרופ' דן אריאלי

10981991_835742846471599_9206692029179069112_o

פאנל בנושא Scale Up Nation – יזמות חברתית טכנולוגית הדור הבא של המנהיגות הכלכלית. מימין, ירום אריאב, לשעבר מנכ"ל משרד האוצר, יפעת טרובינר – אוניברסיטת בן גוריון, אמיר חייק – לשעבר, מנכ"ל התאחדות התעשיינים ואבי חסון – המדען הראשי

מה הלאה?

"הייתי רוצה להשפיע בקידום חקיקה בנושא של עסקים חברתיים, ביצירת ערך משמעותי חברתי, קהילתי וכלכלי באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וכמובן להשפיע על הדו קיום, שיוון זכויות נשים, TECH FOR IMPACT"

Dan Papaito

סושלייז בפאפאיתו

Nalagaat nice

סושלייז במרכז "נא לגעת"

ליטני מפתחת פורמט של 10 מופעי-תוכן בשנה עם מוזיקאים מעולים. הרעיון הוא לפתח את הקהילה תוך כדי מפגשים מעוררי השראה עם תוכן מעולה וגם הזדמנות טובה לנטוורקינג. אחרי האירוע ב- 25/8 בפאפאיתו מתקיים עוד אחד ב- 29/8 בזאפה תל אביב טל שגב מארח את היהודים, מוניקה סקס, אמיר דדון ואת חברי קהילת סושלייז. מופע סוף הקיץ בזאפה הוא הזדמנות חגיגית במיוחד להציג את שיתוף הפעולה החדש עם המוזיקאים הכי מוכשרים בישראל ואת התכנית השנתית של 'סושלייז סלון'.

אז מה דעתכם על קרן ליטני ועל העסק החברתי "סושלייז" ?