אחר הרבה שנים, בהם עבדתי ככלכלן במגזר העסקי, נחשפתי לעולם החברתי והתחלתי לסייע לעמותות רבות העוסקות בתחומים רבים ומגוונים, עמותות יהודיות וערביות, חילוניות ודתיות ועד היום, הצלחתי לחסוך לעמותות רבות כסף רב.

למדתי כי ישנן עמותות רבות שהנושא הפיננסי בהן אינו מנוהל נכון, דבר הגורם לא פעם להפסדים ולבזבוז משאבים ניהוליים וכאן בדיוק אני נכנס לתמונה.

אני מייעץ לעמותות כיצד יש לבנות תקציב נכון לכל פעילות, כיצד ניתן לנהל נכון את תזרים המזומנים ומנהל עבור העמותות משא ומתן מול הבנקים כדי להפחית את העמלות שעמותות משלמות לבנקים וכן לחברות כרטיסי אשראי.

כדי לנהל משא ומתן מוצלח עם הבנקים, צריך להגיע מתוך המערכת הבנקאית וכמו בכל מערכת יחסים, גם כאן יש שפה מיוחדת וכדי להשיג הישגים משמעותיים צריך לשלוט בשפה ואני מעיד על עצמי כי אני שולט בה.

אני יכול לכתוב שהיותי כלכלן חברתי, מעניק לי סיפוק גדול בכך שאני עוסק במקצוע שלי אך מסייע לעמותות שמקדמות את החברה שלנו ומפנה להן כסף על מנת שיוכלו להשתמש בו לעוד דברים חיוביים.

עד כה סייעתי לעמותות רבות, ביניהן: הספרייה המרכזית לעיוורים, מחשבה טובה, מעוז, הארגון הבינלאומי למשפטנים יהודים והוועד הציבורי נגד עינויים.

אני מזמין אתכם לפנות אליי ולהיעזר בשירותים שלי כדי שגם אתם תתנהלו נכון יותר ותחסכו כסף.

רונן שרון
052-4856411
Ronen_s@hotmail.com

https://www.ronensharon.co.il/