Creativity for Peace

Creativity for Peace

סוג הארגון: עמותות

תאור כללי:

הארגון מפעיל תוכנית מנהיגות לנערות יהודיות ופלסטיניות,תושבות הארץ והשטחים הכבושים. תחילת התוכנית הנמשכת כשנתיים היא במחנה קיץ של 3 שבועות בארה"ב בו הנערות לומדות ומתרגלות מידי יום Compassionate Dialogue לצד סשנים של אמנות תרפויטית.
לאחר המחנה, הנערות ממשיכות לתוכנית המנהיגות ACT! אשר בה הן נפגשות לסמינרים בשישה סופי שבוע בהם הן עובדות יחד סביב נושאים בעלי משמעות ויוצאות לסיורים. לקראת סוף התוכנית הנערות עובדות על פרויקט חברתי. כל אלו בליווי והנחיה דו-לאומית של שתי מנחות קבועות המלוות את הקבוצה מתחילת הדרך ועד סופה, זאת בשילוב מנחות מקצועיות מן החוץ.

מטרות וחזון:

Creativity For Peace הוא הארגון המוביל בהכנת נשים צעירות ישראליות ופלסטיניות לסלול את הדרך לשלום בקהילות שלהן ומעבר לגבולות בחמלה, אומץ והבנת הסיפור של האחרת.
משימתנו היא להכשיר נשים צעירות פלסטיניות וישראליות לשתף פעולה כמנהיגות על ידי שבירת חסמים של כעס ודעות קדומות, יצירת מרחב לחברויות ומתן השראה לפעול למען קידום שלום.

כיצד מתקשר לחיים משותפים?

אנו בונות גשר לקשרים ולמנהיגות בין נערות ונשים צעירות, הפרויקטים שהנערות יוזמות כחלק מהתוכנית ולאחריה, הם המקדמים את החברה המשותפת, בתוך הקו הירוק ומחוץ לו.