ידידיי ושותפיי לדרך לחברה משותפת,

מי יתן ויום השלום הבינלאומי החל היום יטע בנו תקוה להמשך עשייה למען חברה סובלנית יותר.

אני מסכמת כחודשיים פעילות באתר/בלוג ובעיקר שמחה לשמוע על מספר חיבורים שקרו בעקבות העלאת הפוסטים,קולות קוראים, אירועים, מאגר הארגונים ומודעות הדרושים. הספקתי לשמוע על תיכונים שיצרו קשר עם תוכנית, על שימוש של קהילה שלמה במאגר הארגונים שיצרנו ביחד כדי לחפש מקומות להתנדבות, פעילות ותרומה (אם יש לכם מיזם, תוכנית או ארגון ועוד לא הצטרפתם למאגר הארגונים העוסקים בחיים משותפים – זה הזמן פה בקישור – 5 שאלות לתעודת זהות של הארגון והתחברתם). שמעתי על עוד גופים שמעוניינים להשתמש במאגר הארגונים על מנת לחשוב על יוזמות וחיבורים חדשים. על פגישות שהתקיימו בעקבות חשיפה כאן באתר/בלוג לקידום עשייה משותפת, למשל, שני ארגונים שבימים אלו מקיימים שת"פ חדש שעליו אעדכן בהמשך.

כמו כן מנכ'לית אחד הארגונים כתבה לי שאחרי שראתה את הפעילות שלה מפורסמת עם הקישורים, התמונות וכחלק מכל המכלול שנמצא באתר (כ- 100 פוסטים עלו בחודשיים האלו) היא כתבה: "כשאני רואה את זה באתר שלך אני מבינה שאנחנו עושים משהו גדול… יותר ממה שאני תופסת…".

ולמי שזכור שניסחתי את החזון של האתר בדף האודות, לכך בדיוק כיוונתי. להעצמת הארגונים העוסקים בחיים משותפים, בקידום סובלנות ולכידות. וכן ליצירת שיתופי פעולה חדשים.

חיבוק גדול ומלא תקוה

קרן